Bezpieczeństwo

Heavy-Mont stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że nasze urządzenia zostały wyprodukowane przez renomowanego szwedzkich producenta, a dźwigniki mogą się pochwalić najlepszymi parametrami bezpieczeństwa, na które mają wpływ:

  • specjalne cięgna wykonane z siedmio-gwintowej stali hartowanej cieplnie o specyficznej, najwyższej ładowności – 38,4 tony,
  • węże hydrauliczne wyposażone w szybkozłączki dające pewność i gwarancję, że instalacja jest szczelna i bezpieczna,
  • specjalny panel operatorski z manometrami do stałej kontroli ciśnienia i zaworami bezpieczeństwa.

Wszystko to daje pełną kontrolę nad urządzeniami. Panel operatorski dodatkowo umożliwia większą precyzję w sterowaniu dźwignikami poprzez podział obwodów hydraulicznych przy dowolnej liczbie zabezpieczeń przeciążeniowych obciążenia, na cztery oddzielne sektory naczyń połączonych.

Naszym atutem jest również doświadczona kadra posiadająca stosowne kwalifikacje oraz uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

Kolejnym wymiarem bezpieczeństwa jest pewność, że usługa zostanie zrealizowana, a interesy zleceniodawcy są w pełni zabezpieczone. Z tych właśnie powodów rozpoczęliśmy współpracę z biurem brokerskim, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie przy realizacji takich specjalistycznych prac, jakie firma Heavy-Mont proponuje swoim klientom. Dlatego też każda polisa ubezpieczeniowa jest przygotowywana pod kontrakt i oczekiwania naszego klienta. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i wymagania, opracowujemy polisę będącą scaleniem powyższych elementów.

Dodatkowym aspektem pewności w realizacji zlecenia jest fakt, że firma Heavy-Mont ma za sobą partnera w postaci firmy Zanem, która z powodzeniem działa na rynku usług budowlano-montażowych od przeszło 12 lat, a jej kadra zarządzająca działa na rynku od 40 lat.

Z tych właśnie wszystkich powodów możemy zagwarantować  Państwu najwyższą jakość usług ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa, które jest dla nas fundamentem przy realizacji zleceń dla naszych klientów.

Składając powyższe elementy w jedną całość tworzy się perfekcja. Perfekcja, którą widać w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe w trakcie realizacji zleconych nam prac.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mieli przyjemność razem pracować.

Możemy w czymś pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:

Heavy-Mont Sp. z o.o.

ul. Kopalniana 9
(biurowiec Pol-Miedź Trans)
Skr. poczt. nr 91
59-101 Polkowice

NIP: 5020109263
REGON: 021935243