O heavy-Mont

Jesteśmy pierwszą w Europie, specjalistyczną firmą oferująca usługi montażowe z wykorzystaniem zespołu mobilnych urządzeń o udźwigu 12 ton każde.

Heavy-Mont Sp. z o.o.

Heavy-Mont został wydzielony ze spółki ZANEM, która od ponad 12 lat z powodzeniem realizuje inwestycję dla KGHM Polska Miedź S.A, a której udziałowcy istnieją na rynku budowlano-montażowym od przeszło 40 lat.

Firmy łączy ścisła współpraca, obejmująca również wsparcie techniczne i logistyczne, co w połączeniu z doświadczeniem kadry pracowniczej, daje gwarancję wysokiej jakości usług.

Decyzja o utworzeniu osobnego podmiotu realizującego tego typu usługi wynikneła z chęci wyjścia naprzeciw często pojawiającym się problemom natury technicznej, obejmującym m.in. kwestię utrudnionego dostępu dla zwykłego dźwigu czy specyfikę miejsca montażu lub samego urządzenia.

Prezes Spółki

Michał Strzępek

Sprzęt

Dźwigniki wykorzystywane przy montażu urządzeń i konstrukcji zostały wyprodukowane przez renomowanego szwedzkiego producenta i posiadają odpowiednie certyfikaty. Każda z maszyn została zarejestrowana w Urzędzie Dozoru Technicznego po uprzednim jej sprawdzeniu i przetestowaniu.

Urządzenia te, pracujące na cięgnie oraz dysponujące wysokim udźwigiem, mogą działać zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

Możemy w czymś pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:

Heavy-Mont Sp. z o.o.

ul. Kopalniana 9
(biurowiec Pol-Miedź Trans)
Skr. poczt. nr 91
59-101 Polkowice

NIP: 5020109263
REGON: 021935243