Sprzęt

Podnośnik hydrauliczny pracujący na cięgnie

Oparty na systemie cięgien system T15 przeznaczony jest do podnoszenia, przemieszczania i opuszczania obiektów o masie przekraczającej możliwości udźwigowe innych maszyn. Z racji swojej mobilności, a co za tym idzie łatwego dostosowania do panujących warunków, maszyny ułatwiają  i usprawniają nie tylko prace budowlane czy naprawcze, ale również te instalacyjne, związane z przemysłem.

System przystosowany jest do udźwigu 12 ton w przypadku podnoszenia ładunku, 15 ton przy jego ciągu w poziomie i odpowiednio 6 ton przy zawieszonych platformach roboczych. System współpracuje ze stalowym cięgnem linowym o średnicy 18mm. Urządzenia mogą być ze sobą połączone za pomocą uniwersalnego systemu hydraulicznego do obsługi bardzo ciężkich ładunków.

 

Urządzenie spełnia wymogi  dyrektywy 89/392 EEG

Więcej informacji na temat T15-S-18 znajdziecie Państwo tutaj.

Podnośnik hydrauliczny 2510 Climber

Oparty jest na systemie pracy na pręcie o przekroju kwadratowym.

Służy do podnoszenia oraz opuszczania obiektów o znacznej masie, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorników magazynowych. Ułatwia zarówno wymianę dna zbiorników, jak i zwiększenie ich pojemności dzięki możliwości przyłączenia (dospawania) kolejnej cargii.

System przystosowany jest do udźwigu do 42 ton.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny dokument przedstawiający różnorodne możliwości zastosowania naszych dźwigników. Jesteśmy przekonani, że „Schematy montażowe” okażą się pomocne w przygotowaniu inwestycji do realizacji lub rozwiązaniu problemów montażowych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Możemy w czymś pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:

Heavy-Mont Sp. z o.o.

ul. Kopalniana 9
(biurowiec Pol-Miedź Trans)
Skr. poczt. nr 91
59-101 Polkowice

NIP: 5020109263
REGON: 021935243