O heavy-Mont

Jesteśmy pierwszą w Europie, specjalistyczną firmą oferująca usługi montażowe z wykorzystaniem zespołu mobilnych urządzeń o udźwigu 12 ton każde.

Spółka zapewnia usługi obejmujące podnoszenie lub przesuwanie urządzeń, maszyn oraz konstrukcji.
Dodatkowo firma, poza przemieszczaniem wymienionych wyżej elementów, ma w swojej ofercie ich montaż.

Zakres usług Heavy-Mont obejmuje:

 • Prowadzenie prac wewnątrz budynków, do których inne urządzenia (dźwig samochodowy, suwnica) mają ograniczony
  dostęp lub nie mają go wcale
 • Prace na otwartej przestrzeni, skracające czas montażu przy jednoczesnym zachowaniu pełnego profesjonalizmu
 • Przemieszczanie obiektów o dużej masie
 • Prace przy wszystkich innych, podobnych inwestycjach

Świadczymy usługi kompleksowo: począwszy od opracowania projektu techniczno-organizacyjnego po wykonawstwo pod własnym nadzorem.

 

W jaki sposób przygotowujemy ofertę dla naszego klienta?

Heavy-Mont podchodzi do każdego zadania indywidualnie i w taki też sposób przygotowujemy ofertę w oparciu o oczekiwania klienta i zakres kontraktu. To co możemy zaproponować naszym klientem to następujące elementy:

 

/Faza projektowa/

 1. Koncepcja montażu – opracowanie całościowej koncepcji montażu – w jaki sposób i przy użyciu jakiego sprzętu zamontować elementy wchodzące w zakres zadania. W zakres tego punktu wchodzą także schematy uwzględniające sprzęt służący do montażu oraz wymagane obliczenia wykonane przez projektanta.
 2. Projekt konstrukcji – jeśli w ramach zadania wymagane jest wykonanie dodatkowej konstrukcji wsporczej opartej na głównej konstrukcji również taki projekt jest w naszym zakresie. Możemy także podjąć się przygotowania projektu organizacji robót (POR) zgodnie z wytycznymi Inwestora i właściciela obiektu, na którym realizowane są prace.

 

/Faza realizacyjna/

 1. Dostawa urządzeń wraz z wyposażeniem i cięgnami na plac budowy i wynajem na okres realizacji prac – urządzenia dostarczamy na plac budowy wraz z pompą, uchwytami, wężami wyposażonymi w szybkozłączki, panelem operatorskim oraz cięgnami, których długość zawsze odpowiada wymaganiom postawionym w danym zleceniu i jest uzależniona od miejsca posadowienia dźwigników.
 2. Obsługa sprzętu przez wykwalifikowanego operatora posiadającego stosowne uprawnienia UDT w trakcie realizacji zlecenia – wszyscy nasi operatorzy posiadają zaświadczenie kwalifikacyjne wystawione przez Urząd Dozoru Technicznego po pozytywnym zaliczeniu egzaminu. Ponadto posiadają oni wiedzę i doświadczenie niezbędne do realizacji skomplikowanych i wymagających projektów z użyciem mobilnych dźwigników.
 3. Montaż – posiadamy w naszym zespole grupę doświadczonych montażystów i w zależności od wymagań postawionych przez Klienta możemy się podjąć montażu różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych. Pracujemy także przy typowych montażach z użyciem np. dźwigu.

 

Ubezpieczenie OC

W naszej ofercie zawsze zawarte jest standardowe ubezpieczenie OC, które jest gwarancją zabezpieczenia interesów naszych klientów. Ubezpieczenie, które wchodzi w skład oferty jest nierozerwalnie związane z obsługą urządzeń przez wykwalifikowanego operatora. Tylko w takim przypadku możliwe jest wzięcie pełnej odpowiedzialności za jakość oferowanej usługi. Na życzenie naszych klientów ubezpieczenie może zostać rozbudowane w zależności od wymagań klienta. Te wszystkie elementy mogą wejść w skład usługi, którą chcemy Państwu zaproponować. Jako zespół ekspertów możemy również podjąć się wsparcia przy realizacjach już prowadzonych przez naszych klientów. Zwracamy uwagę, iż powyższe elementy w pełni zabezpieczają zarówno Państwa, jak i nas i dają gwarancję, że usługa zostanie przeprowadzona z najwyższą starannością i będzie to usługa wysokiej jakości, w pełni odpowiadająca Państwa oczekiwaniom. Jednocześnie pozostajemy elastyczni w powyższym zakresie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferujemy pełna obsługę i ubezpieczenie kontraktu, ale nie jest to najtańsza usługa na rynku.

Możemy w czymś pomóc?

Zapraszamy do kontaktu:

Heavy-Mont Sp. z o.o.

ul. Kopalniana 9
(biurowiec Pol-Miedź Trans)
Skr. poczt. nr 91
59-101 Polkowice

NIP: 5020109263
REGON: 021935243